Konferencje, szkolenia, kursy, inne spotkania

Zaproszenie na kurs doszkalający "Farmakoterapia zaburzeń zachowania psów i kotów"

Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna objęła patronatem kurs doszkalający: "Farmakoterapia zaburzeń zachowania psów i kotów".

Seminarium poprowadzi Jolanta Łapińska, która jest lekarzem weterynarii, zoopsychologiem, behawiorystą. Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 1992 roku. Od tamtej pory nieustannie zgłębia wiedzę, uczestnicząc w seminariach i wykładach najlepszych specjalistów na świecie (m. in. Joel Dehasse, Michele Minunno, Alexa Capra, Karen Overall i inni). Autorka wielu publikacji, oraz uczestniczka programów telewizyjnych gdzie wypowiada się najczęściej na temat zachowania zwierząt. Na co dzień prowadzi terapie behawioralne psów i kotów oraz pracuje jako behawiorysta w Schronisku „Na Paluchu”. Jest także biegłym sądowym w dziedzinie zachowań zwierząt. Współpracuje z Akademie für Tiernaturheilkunde oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Szczegóły dostępne są tutaj: https://pazia.pl/kursy-i-seminaria/seminaria-i-warsztaty/farmakoterapia-zaburzen-zachowania-psow-i-kotow/