tel.: 668351759, 668211493

Konferencje, szkolenia, kursy, inne spotkania

Zaproszenie na spotkanie online pn. "Polski Ład - najważniejsze zmiany i ich konsekwencje",

Informujemy, że Urząd Miasta Katowice - Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink we współpracy z Krajową Izbą Doradców Podatkowych Oddział Śląski oraz Business Centre Club Loża Katowicka zaprasza na spotkanie online pn. "Polski Ład - najważniejsze zmiany i ich konsekwencje", które odbędzie się w dniu 27.01.2022 r. (czwartek) w godzinach od 10.00 do 12.00. 27.
W trakcie spotkania doradca podatkowy z Krajowej Izby Doradców Podatkowych Oddział Śląski Pan Mariusz Gałuszka przekaże informacje nt. zmian Polskiego Ładu oraz wynikających z niego konsekwencji.

pdf smallagenda

Zaproszenie na XVI Międzynarodowe Warsztaty Dermatologiczne PSLWMZ w Ustroniu w dniach 11-13 marca 2022 r.

Zaproszenie na Warsztaty Dermatologiczne PSLWMZ w Ustroniu w dniach 11-13 marca 2022 r.
Nasza Izba objęła Patronatem XVI Międzynarodowe Warsztaty Sekcji Dermatologii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt, które odbędą się w dniach 11-13 marca 2022 r. w Ustroniu. Warsztaty rozpoczną się piątkowymi przedkonferencyjnymi zajęciami praktycznymi z cyklu „Jak dermatolog z cytologiem”, które poprowadzą dr n. wet. Agnieszka Cekiera, dr n. wet. Dorota Pomorska-Handwerker oraz dr n. wet. Maciej Guzera.
Główna Konferencja Warsztatów (sobota-niedziela) będzie poświęcona DERMATOLOGII KOTÓW. Wykłady poprowadzą dwie specjalistki z Włoch: dr ssa Chiara Noli, Dipl. ECVD oraz dr ssa. Silvia Colombo, PhD, Dipl. ECVD, autorki bestsellerowego podręcznika „FELINE DERMATOLOGY”. Program wykładów będzie obejmował najważniejsze grupy chorób dermatologicznych u kotów, ich diagnozowanie i leczenie. Więcej informacji na temat tego szkolenia, noclegów oraz rejestracji znajdziecie Państwo na stronie: www.pslwmz.pl

Nasza Izba ufundowała dla członków Śl.I.L-W. dwie  wejściówki na główną konferencję warsztatową wraz z bankietami. Zostaną  one rozlosowane wśród członków Śl.I.L-W, którzy do dnia 10 lutego 2022 r. zgłoszą pocztą elektroniczną chęć udziału w Warsztatach  na adres biura Śl.I.L-W: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko, numer PWZ)

Losowanie wejściówek odbędzie się w dniu 11 lutego 2022 r. w siedzibie Śl.I.L-W. w Katowicach.