Spotkanie Lekarzy Weterynarii Emerytów i Rencistów członków Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
W imieniu członków Komisji ds. Lekarzy Weterynarii Emerytów i Rencistów mamy przyjemność zaprosić lekarzy weterynarii emerytów i rencistów, członków Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej na coroczne spotkanie integracyjne.
Chęć uczestnictwa można zgłaszać telefonicznie u organizatorów:
• Krzysztof Orlik – tel. 603 397 203
• Daniel Wierzbinka – tel. 782 777 800
• Michał Konopa – tel. 602 720 383
lub mailowo na adres:
📧 lek.wet.orlik@gmail.com
W wiadomości prosimy o podanie:
• imienia i nazwiska,
• numeru PWZ,
• informacji, czy zamierzają Państwo skorzystać z noclegu.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania i spędzenia czasu w koleżeńskiej atmosferze.
