Spotkanie Lekarzy Weterynarii Emerytów i Rencistów członków Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

maj 14, 2026

W imieniu członków Komisji ds. Lekarzy Weterynarii Emerytów i Rencistów mamy przyjemność zaprosić lekarzy weterynarii emerytów i rencistów, członków Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej  na coroczne spotkanie integracyjne.

Chęć uczestnictwa można zgłaszać telefonicznie u organizatorów:

• Krzysztof Orlik – tel. 603 397 203
• Daniel Wierzbinka – tel. 782 777 800
• Michał Konopa – tel. 602 720 383

lub mailowo na adres:
📧 lek.wet.orlik@gmail.com

W wiadomości prosimy o podanie:
• imienia i nazwiska,
• numeru PWZ,
• informacji, czy zamierzają Państwo skorzystać z noclegu.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania i spędzenia czasu w koleżeńskiej atmosferze.

Śląska Izba Lekarsko - Weterynaryjna

40 - 150 Katowice, ul. Walecznych 4

32 726 15 07

668 351 759

795 509 483

668 211 493

biuro@izbawetkatowice.pl

NIP: 634-17-59-255

ING Bank Śląski: 47 1050 1214 1000 0007 0006 0387

Facebook