Komunikat 2 w sprawie pracy biura

W związku ze stanem epidemii, wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i na podstawie zarządzenia nr 2/VII/2020 Prezesa Rady Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej informujemy, że zmienione zostają zasady dotyczące załatwiania spraw w biurze Izby Śl.I.L-W.

Od 18 maja 2020 r. we wtorki i w czwartki, w godz. 9.oo - 13.oo będzie można osobiście złożyć gotowe dokumenty czy wnioski (bez możliwości ich poprawiania, sprawdzania czy wypełniania na miejscu) w specjalnie do tego przystosowanym stanowisku - wejscie główne do budynku - czy odebrać zamówione telefonicznie lub internetowo, i opłacone wcześniej, paszporty (ew. płatność wyłącznie kartą). Powyższe czynności mogą być wykonane WYŁĄCZNIE po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie, tylko przez osoby zdrowe (nie mające objawów typu: kaszel, katar, gorączka), z zachowaniem zalecanych środków ochrony osobistej - maseczki na twarzy, rękawiczki.

Wszelkie inne sprawy (opłata składek, opłaty za wpisy lub zmiany w ewidencji zlz, sprawy dotyczące paszportów) będą załatwiane nadal wyłącznie elektronicznie lub telefonicznie.

32 726 15 07, 668 351 759, 668 211 493 - w robocze dni tygodnia w godz. 9.oo-14.oo

Pracownicy biura pracują w siedzibie Izby lub w systemie zdalnym, odbierając Państwa telefony, wg schematu jak wyżej, obsługując pocztę elektroniczną i tradycyjną oraz na bieżąco dokonując zmian w WetSystemie. Przygotowywane są również wszystkie niezbędne zaświadczenia, wypisy z ewidencji i pozostałe pisma.

Paszporty można nabywać cały czas poprzez formularz zamówieniowy na stronie Śl.I.L-W. (płatność przelewem), wnioski i pisma prosimy wysyłać pocztą tradycyjną, skany drogą mailową (celem ichwstępnej weryfikacji) lub wrzucać do skrzynki pocztowej zawieszonej na bramie wjazdowej do siedziby Izby.

pdf small zarządzenie