tel.: 668351759, 668211493

Pomoc dla Seniorów

Poniżej zamieszczamy apel, który przesłał Prezes Rady Dolnośląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Popieramy akcję i zachęcamy do pomocy.

Szanowni Państwo, w tym trudnym okresie pandemii COVID 19 wielu lekarzy weterynarii - seniorów potrzebuje pomocy np. w zrobieniu zakupów, odbiorze leków z apteki. Proponujemy podjęcie wzorem DIL-Wet. ogólnopolskiej inicjatywy pomocy naszym starszym Koleżankom i Kolegom. Na apel Komisji Młodych Lekarzy Weterynarii DIL-Wet. odpowiedziało bardzo wielu wolontariuszy - lekarzy weterynarii i studentów weterynarii, którzy w bezpieczny sposób chętnie pomogą w takich sytuacjach. Mamy zgłoszenia wolontariuszy z innych województw, co jednak przekracza nasze kompetencje terytorialne. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.
Wszelkie informacje i wskazówki można uzyskać wysyłając pytania na adres:

Zdrowia i wytrwałości, dr n. wet. Wojciech Hildebrand
Prezes Rady Dolnośląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej