Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

40 - 150 Katowice, ul. Walecznych 4
tel.: 32 726 15 07, tel./fax: 32 229 40 87
NIP: 634-17-59-255
ING Bank Śląski 47 1050 1214 1000 0007 0006 0387

Konferencje, szkolenia, kursy, inne spotkania

Konferencje, szkolenia, kursy, inne spotkania

Zaproszenie na konferencję VETFORUM - sesja SYTUACJE KRYZYSOWE W BIOASEKURACJI ŁAŃCUCHA ŻYWNOŚCIOWEGO

W imieniu dr hab. Krzysztofa Anusza, prof. nadzw. SGGW, moderatora sesji SYTUACJE KRYZYSOWE W BIOASEKURACJI ŁAŃCUCHA ŻYWNOŚCIOWEGO w ramach tegorocznej konferencji VETFORUM (Łódź, 7 kwietnia 2018) poniżej zamieszczamy materiały dotyczące tej konferencji.

pdf small sesja SYTUACJE KRYZYSOWE W BIOASEKURACJI ŁAŃCUCHA ŻYWNOŚCIOWEGOSYTUACJE KRYZYSOWE W BIOASEKURACJI ŁAŃCUCHA ŻYWNOŚCIOWEGO

Zaproszenie na Seminarium Ultrasonograficzne, Gliwice 18.02.2018r.

W dn.18.02.18 r w Gliwicach odbędzie się Seminarium Ultrasonograficzne VETISS.

Tematyka obejmuje:
- Różnicowanie patologii układu pokarmowego - temat, który zawsze przysparza najwięcej dylematów lekarzom praktykom.Wykład poprowadzi dr n.wet. Anna Kosiec- Tworus omawiając różne patologie na podstawie przypadków z praktyki własnej.
- Onkologię w obrazie USG - lek. wet. Mariusz Miazga praktykujący onkolog i ultrasonografista omówi przydatność badania USG w diagnostyce nowotworów jamy brzusznej. Następnie omówiony zostanie jeden z najczęstszych nowotworów, który spotykany jest w codziennej diagnostyce u psów i kotów- chłoniak

jpg small plakat

II Bal Śląskiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego ODWOŁANY

Z przykrością informujemy, iż zaplanowany na dzień 10 lutego 2018 roku w Hotelu Monopol w Katowicach, II Bal Śląskiego Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, nie odbędzie się z uwagi na bardzo małą ilość dokonanych rezerwacji.

Goście, którzy dokonali rezerwacji wraz z jednoczesną wpłatą otrzymają całość uiszczonej kwoty. Jedynym warunkiem sprawnego dokonania zwrotów wpłaconych kwot jest odebranie nadesłanej z Hotelu Monopol w Katowicach korekty faktury w dwóch egzemplarzach (zostanie dostarczona do Państwa listem poleconym) oraz podpisanie jednego z egzemplarzy i odesłanie go na adres Hotelu (ewentualnie pozostawienie w recepcji Hotelu). Hotel zobowiązał się do niezwłocznego dokonania zwrotów po otrzymaniu podpisanej korekty faktury.

W przypadku jakichkolwiek pytań w sprawie zwrotu wpłaconych środków, do Państwa dyspozycji pozostaje pracownik Hotelu Monopol - Pan Dariusz Ziemiański tel. 600 909 920.

z poważaniem,

adw. Marta Imiołczyk - Porębska

Sekretarz Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach